Open Procurement Albania

Kamion me vinç

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit
 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Devoll
Institucioni Prokurues Bashkia Devoll
Objekti i Tenderit Kamion me vinç
Nr. Reference REF-73565-06-26-2023
Vlera / Fondi Limit 3 325 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 27-06-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 07-07-2023
Data e mbajtjes se tenderit 07-07-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues 1.BERBERI COMPANY SHPK
2. Anadea SHP
3. Elton Fejzulla
Operator Ekonomik Kontraktues
 • BERBERI COMPANY SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 3 300 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 31-07-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 3960000
  Data e lidhjes se kontrates 14-08-2023
  Kohezgjatja e kontrates 1 (nje) muaj nga nenshkrimi i kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.

  Jane skualifikuar operatoret ekonomike te meposhtem:
  1. Anadea SHPK, per arsye:
  -Nuk ka dorezuar dokuemtacionin ne forme fizike origjinal ose te noterizuar

  2. Elton Fejzulla, per arsye:
  -Nuk permbush piken 2.3.2 te DST, pasi ne Certefikaten ose librezen e mjetit, foto te Kamionit, te vincit dhe te kazanit metalik veteshkarkues, pasqyrohen mosperputhje me specifikimet teknike te kerkuara sipas Shtojca 5.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 75 datë 4 Shtator 2023
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data