Open Procurement Albania

Mbrojtje lumore në fshatin Arrëz, Bashkia Dimal

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Dimal
Institucioni Prokurues Bashkia Dimal
Objekti i Tenderit Mbrojtje lumore në fshatin Arrëz, Bashkia Dimal
Nr. Reference REF-75222-07-14-2023
Vlera / Fondi Limit 53 293 308,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 17-07-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 01-08-2023
Data e mbajtjes se tenderit 01-08-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. FLED sh.p.k.
2. BOE LLAZO sh.p.k & VIANTE Konstruksion sh.p.k.
Operator Ekonomik Kontraktues
 • FLED SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 30 079 060,00
  Data e shpalljes se fituesit 14-09-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 36094872
  Data e lidhjes se kontrates 17-10-2023
  Kohezgjatja e kontrates 8 (tetë) muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per FLED SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per FLED SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per FLED SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per FLED SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Relacion Konstruktiv
  Preventiv
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 89 datë 30 Tetor 2023
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data