Open Procurement Albania

Sherbimi i Pastrimit per Bashkine Devoll

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Devoll
Institucioni Prokurues Bashkia Devoll
Objekti i Tenderit Sherbimi i Pastrimit per Bashkine Devoll
Nr. Reference REF-75869-07-24-2023
Vlera / Fondi Limit 97 242 575,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 25-07-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 24-08-2023
Data e mbajtjes se tenderit 24-08-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues 1.Alko Impex Construction Shpk
2. Ante-Group Shpk
3. Fusha Shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ALKO IMPEX CONSTRUCTION
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 95 782 140,00
  Data e shpalljes se fituesit 07-09-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 114938568
  Data e lidhjes se kontrates 21-09-2023
  Kohezgjatja e kontrates 36 muaj duke filluar nga data e lidhjes te kontrates.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ALKO IMPEX CONSTRUCTION viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ALKO IMPEX CONSTRUCTION viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ALKO IMPEX CONSTRUCTION viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ALKO IMPEX CONSTRUCTION viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 82 datë 2 Tetor 2023
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Procesverbal "Per Realizimin te Procedures pa Lote"

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data