Open Procurement Albania

Punime termoizolimi për muret brenda Bashkia (Ish Biblioteka)

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Korçë
Institucioni Prokurues Bashkia Korce
Objekti i Tenderit Punime termoizolimi për muret brenda Bashkia (Ish Biblioteka)
Nr. Reference REF-78191-08-23-2023
Vlera / Fondi Limit 2 973 789,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 25-08-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 06-09-2023
Data e mbajtjes se tenderit 06-09-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 5
Operatore Konkurues 1. "DOKSANI - G" shpk
2. “ ASI INVEST ” shp
3. “ SARK” shpk
4. " VILDEV - CO " shpk
5. “ MENI” shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • DOKSANI-G SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 2 502 255,00
  Data e shpalljes se fituesit 14-09-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 3002706
  Data e lidhjes se kontrates 09-10-2023
  Kohezgjatja e kontrates 2 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per DOKSANI-G SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per DOKSANI-G SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per DOKSANI-G SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per DOKSANI-G SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Specifikim Teknik
  Preventiv
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 86 datë 16 Tetor 2023
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Grafiku i Punimeve
  Projekti

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data