Open Procurement Albania

Blerje materiale për përmirësimin e sinjalistikës dhe rritjen e sigurisë për levizjen me bicikleta

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Shkodër
Institucioni Prokurues Bashkia Shkoder
Objekti i Tenderit Blerje materiale për përmirësimin e sinjalistikës dhe rritjen e sigurisë për levizjen me bicikleta
Nr. Reference REF-78207-08-24-2023
Vlera / Fondi Limit 3 832 175,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 25-08-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 04-09-2023
Data e mbajtjes se tenderit 04-09-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues 1. “DeltaREX” sh.p.k
2. “ R. S. & M” sh.p.k
3. “ Bajro Bros” sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ”DeltaREX” sh.p.k
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 3 100 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 14-09-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 3720000
  Data e lidhjes se kontrates 27-09-2023
  Kohezgjatja e kontrates 30 (tridhjetë) ditë
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.

  Jane skualifikuar operatoret ekonomike te meposhtem:
  1. R. S. M sh.p.k, per arsye:
  -Nuk ka paraqitur formularin e sigurimit te ofertes
  -Nuk ka paraqitur formularin e cmimit te ofertes

  2. Bajro Bros sh.p.k, per arsye:
  -Nuk ka paraqitur asnje dokument
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Preventiv
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 82 datë 2 Tetor 2023
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data