Open Procurement Albania

Fuqizimi i stacionit te pompimit te ujitjes nga lumi Seman, zona Sauk-Arapaj, Bashkia Roskovec

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Roskovec
Institucioni Prokurues Bashkia Roskovec
Objekti i Tenderit Fuqizimi i stacionit te pompimit te ujitjes nga lumi Seman, zona Sauk-Arapaj, Bashkia Roskovec
Nr. Reference REF-79689-09-12-2023
Vlera / Fondi Limit 1 332 359,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 13-09-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 25-09-2023
Data e mbajtjes se tenderit 25-09-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates Duke filluar me afat nga data e nënshkrimit të kontratës deri më 1 MUAJ
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data