Open Procurement Albania

Blerje printera

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Kamëz
Institucioni Prokurues Bashkia Kamez
Objekti i Tenderit Blerje printera
Nr. Reference REF-81796-09-29-2023
Vlera / Fondi Limit 1 500 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 02-10-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 12-10-2023
Data e mbajtjes se tenderit 12-10-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 7
Operatore Konkurues 1. ERISONI COMPANY shpk
2. Adenis Kastrati shpk
3. NEPTUN
4. BNT ELEKTRONICS
5. ATOM
6. KALLFA
7. TE ELECTRONICS
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ERISONI COMPANY SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 815 500,00
  Data e shpalljes se fituesit 26-10-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 978600
  Data e lidhjes se kontrates 17-11-2023
  Kohezgjatja e kontrates 30 (tridhjete)dite pune
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Jane skualifikuar operatoret ekonomike te meposhtem:
  1.NEPTUN, per arsye:
  -Ka paraqitur pasqyrat financiare te viteve 2020, 2021, 2022 jane te pa vulosura nga autoritetet perkatese.
  -Nuk ka paraqitur katalog per mallrat objekt prokurimi.

  2. TE ELECTRONICS, per arsye:
  -Nuk ka paraqitur pasqyren financiare te vitit 2022

  3. KALLFA, per arsye:
  -Ka paraqitur pasqyrat financiare te vitit 2021 dhe te vitit 2022 te pa vulosur nga autoritetet perkatese.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 96 datë 30 Nëntor 2023
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data