Open Procurement Albania

Loti II : Mbikëqyrje e objektit "Riparim i argjinaturës mbrojtëse të Përroit Zaranikë"

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit
 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Elbasan
Institucioni Prokurues Bashkia Elbasan
Objekti i Tenderit Loti II : Mbikëqyrje e objektit "Riparim i argjinaturës mbrojtëse të Përroit Zaranikë"
Nr. Reference REF-83067-10-10-2023
Vlera / Fondi Limit 174 655,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 11-10-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 23-10-2023
Data e mbajtjes se tenderit 23-10-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues 1. “MIKI CONSULTING” sh.p.k.
2. Novatech studio sh.p.k.
3. “PROJECT DALUZ 2019 ” sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • MIKI CONSULTING
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 158 777,00
  Data e shpalljes se fituesit 01-11-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 190533
  Data e lidhjes se kontrates 20-11-2023
  Kohezgjatja e kontrates 40 ditë
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.

  Eshte skualifikuar operatori ekonomik i meposhtem:
  1. Novatech sh.p.k, per arsye:
  -Ka paraqitur oferte ekonomike anomalisht te ulet
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 96 datë 30 Nëntor 2023
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data