Open Procurement Albania

Mirembajtje dhe rehabilitim i objekteve ndertimore te Bashkise Cerrik

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Cërrik
Institucioni Prokurues Bashkia Cerrik
Objekti i Tenderit Mirembajtje dhe rehabilitim i objekteve ndertimore te Bashkise Cerrik
Nr. Reference REF-83473-10-12-2023
Vlera / Fondi Limit 10 000 000,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 13-10-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 23-10-2023
Data e mbajtjes se tenderit 23-10-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues 1. BOE ”IMAG” shpk & “ SAM-ARS 2016” shpk
2. ”INA” shpk
3. ”MARTINI KONSTRUKSION & REAL ESTATE” shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • IMAG - SAM –Ars 2016
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 8 340 980,00
  Data e shpalljes se fituesit 17-11-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 10009176
  Data e lidhjes se kontrates 30-11-2023
  Kohezgjatja e kontrates 45 dite
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per IMAG viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per IMAG viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per IMAG viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per IMAG viti 2019-2020

  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SAM –Ars 2016 viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SAM –Ars 2016 viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SAM –Ars 2016 viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SAM –Ars 2016 viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Specifikim Teknik
  Preventiv
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 100 datë 11 Dhjetor 2023
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Projekti

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data