Open Procurement Albania

Blerje dhe vendosje kamera ne hyrje te qytetit dhe ne objektet arsimore

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Mungese konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me nje konkurrent te vetem. Ligji shqiptar i lejon keto lloj procedurash. Shpesh keto procedura me shume se mungese konkurrence ne treg shfaqin opsione te formulimit te kritereve dhe afateve per dorezim dokument ne favor te nje kompanie te paramenduar klienteliste. Keto tendera meritojne te konsiderohen te ekspozuara dhe me risk

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Poliçan
Institucioni Prokurues Bashkia Poliçan
Objekti i Tenderit Blerje dhe vendosje kamera ne hyrje te qytetit dhe ne objektet arsimore
Nr. Reference REF-83683-10-13-2023
Vlera / Fondi Limit 1 666 666,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 16-10-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 27-10-2023
Data e mbajtjes se tenderit 27-10-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 1
Operatore Konkurues 1. I.S.S (INTEGRATED SMART SOLUTIONS)
Operator Ekonomik Kontraktues
 • I.S.S (INTEGRATED SECURITY SOLUTIONS)
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 595 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 07-11-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 1914000
  Data e lidhjes se kontrates 20-11-2023
  Kohezgjatja e kontrates 30 dite kalendarike nga nenshkrimi i kontrates.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 96 datë 30 Nëntor 2023
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data