Open Procurement Albania

Materiale te ndryshme per mirembajtjen e sistemit elektrik ne objekte dhe ndriçimit publik dhe mirembajtjen e kaldajave te objekteve arsimore

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Dibër
Institucioni Prokurues Bashkia Diber
Objekti i Tenderit Materiale te ndryshme per mirembajtjen e sistemit elektrik ne objekte dhe ndriçimit publik dhe mirembajtjen e kaldajave te objekteve arsimore
Nr. Reference REF-83948-10-16-2023
Vlera / Fondi Limit 1 666 500,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 17-10-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 27-10-2023
Data e mbajtjes se tenderit 27-10-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. Ajet Çemalli
2. MURATI D
Operator Ekonomik Kontraktues
 • MURATI D
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 205 250,00
  Data e shpalljes se fituesit 20-11-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 1446300
  Data e lidhjes se kontrates 11-12-2023
  Kohezgjatja e kontrates 14 dite
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per MURATI D viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per MURATI D viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per MURATI D viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per MURATI D viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 101 datë 18 Dhjetor 2023
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data