Open Procurement Albania

Blerje materiale pastrimi ambienti

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Shkodër
Institucioni Prokurues Bashkia Shkoder
Objekti i Tenderit Blerje materiale pastrimi ambienti
Nr. Reference REF-84168-10-18-2023
Vlera / Fondi Limit 1 899 835,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 19-10-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 30-10-2023
Data e mbajtjes se tenderit 30-10-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. “ATLANTIK 3” sh.p.k
2. “EuroMega 2010” sh.p.k
3. “GET klin”
Operator Ekonomik Kontraktues
 • EURO MEGA 2010
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 281 600,00
  Data e shpalljes se fituesit 17-11-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 1537920
  Data e lidhjes se kontrates 18-12-2023
  Kohezgjatja e kontrates 10 (dhjetë) ditë
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.

  Eshte skualifikuar operatori ekonomik i meposhtem:
  1. GET klin, per arsye:
  -Nuk ka paraqitur dokumentacionin e nevojshem per kualifikim.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime Nuk ka paraqitur oferte ekonomike “GET klin”
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per EURO MEGA 2010 viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per EURO MEGA 2010 viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per EURO MEGA 2010 viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per EURO MEGA 2010 viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 103 datë 26 Dhjetor 2023
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data