Open Procurement Albania

HARTIM PROJEKTI " NDËRTIM I SHKOLLËS 9 VJECARE 22 TETORI DHE PARKIMI NËNTOKËSOR "

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Berat
Institucioni Prokurues Bashkia Berat
Objekti i Tenderit HARTIM PROJEKTI " NDËRTIM I SHKOLLËS 9 VJECARE 22 TETORI DHE PARKIMI NËNTOKËSOR "
Nr. Reference REF-87882-11-16-2023
Vlera / Fondi Limit 10 427 996,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Shërbim konsulence
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 17-11-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 04-12-2023
Data e mbajtjes se tenderit 04-12-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 6 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Detyre Projektimi
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data