Open Procurement Albania

Rikonstruksione të objekteve infrastrukturore në Njësitë Administrative të Bashkisë Gramsh

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Gramsh
Institucioni Prokurues Bashkia Gramsh
Objekti i Tenderit Rikonstruksione të objekteve infrastrukturore në Njësitë Administrative të Bashkisë Gramsh
Nr. Reference REF-87999-11-16-2023
Vlera / Fondi Limit 4 666 658,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 17-11-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 30-11-2023
Data e mbajtjes se tenderit 30-11-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. BOE "GELE ZANI" Sh.p.k & "VIANTE KONSTRUKSION" Sh.p.k
2. “BLERIMI” sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Gele Zani”sh.p.k - “Viante Konstruksion”sh.p.k
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 4 588 945,00
  Data e shpalljes se fituesit 18-12-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 5506734
  Data e lidhjes se kontrates 27-12-2023
  Kohezgjatja e kontrates 20 ditë
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 105 datë 29 Dhjetor 2023
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data