Open Procurement Albania

F.V pompe uji per stacionin e pompes Eminas i Vogel

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Mungese konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me nje konkurrent te vetem. Ligji shqiptar i lejon keto lloj procedurash. Shpesh keto procedura me shume se mungese konkurrence ne treg shfaqin opsione te formulimit te kritereve dhe afateve per dorezim dokument ne favor te nje kompanie te paramenduar klienteliste. Keto tendera meritojne te konsiderohen te ekspozuara dhe me risk

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Shijak
Institucioni Prokurues Bashkia Shijak
Objekti i Tenderit F.V pompe uji per stacionin e pompes Eminas i Vogel
Nr. Reference REF-88171-11-17-2023
Vlera / Fondi Limit 2 160 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 20-11-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 30-11-2023
Data e mbajtjes se tenderit 30-11-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 1
Operatore Konkurues 1. MUHOPLUS LTD sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • MUHOPLUS LTD
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 950 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 12-12-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 2340000
  Data e lidhjes se kontrates 19-12-2023
  Kohezgjatja e kontrates 10 dite nga data e lidhjes së kontratës .
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per MUHOPLUS LTD viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per MUHOPLUS LTD viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per MUHOPLUS LTD viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per MUHOPLUS LTD viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 103 datë 26 Dhjetor 2023
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data