Open Procurement Albania

Blerje pjese kembimi per mjetet e bashkise Shijak

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Shijak
Institucioni Prokurues Bashkia Shijak
Objekti i Tenderit Blerje pjese kembimi per mjetet e bashkise Shijak
Nr. Reference REF-92149-12-26-2023
Vlera / Fondi Limit 5 228 200,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 27-12-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 08-01-2024
Data e mbajtjes se tenderit 08-01-2024
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. Besnik Meçi
2. ARTEO 2018
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Besnik Meçi
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 4 576 700,00
  Data e shpalljes se fituesit 23-01-2024
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 5492040
  Data e lidhjes se kontrates 08-04-2024
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.

  Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Besnik Meçi viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Besnik Meçi viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Besnik Meçi viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Besnik Meçi viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Preventiv
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 20 datë 22 Prill 2024
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Formular i Njoftimit te Fituesit Paraprak
  Formular i Njoftimit te Fituesit (Perfundimtar)

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data