Open Procurement Albania

Rehabilitim i pjesshëm i Godinës dhe Oborrit të Njësisë Administrative Ruzhdie

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Patos
Institucioni Prokurues Bashkia Patos
Objekti i Tenderit Rehabilitim i pjesshëm i Godinës dhe Oborrit të Njësisë Administrative Ruzhdie
Nr. Reference REF-92508-12-29-2023
Vlera / Fondi Limit 4 123 340,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 03-01-2024
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 15-01-2024
Data e mbajtjes se tenderit 15-01-2024
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. “VELLEZERIT KUKA” sh.p.k
2. “SARK” sh.p.k
3. “ZEQILLARI” sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • VELLEZERIT KUKA
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 3 658 332,00
  Data e shpalljes se fituesit 08-02-2024
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 3 (tre) muaj nga nënshkrimi i kontratës.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.

  Eshte skualifikuar operatori ekonomik i meposhtem:
  1. ZEQILLARI sh.p.k, per arsye:
  -Nuk ka paraqitur Formularin e Ofertes, sipas Shtojces.
  -Nuk ka paraqitur Formularin Permbledhes te Vetedeklarimit, sipas shtojces 8.
  -Nuk ka paraqitur Sigurimin e Ofertes, sipas Shtojces 3.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime Operatori ekonomik “ZEQILLARI” sh.p.k, nuk ka paraqitur oferte ekonomike.
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per VELLEZERIT KUKA viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per VELLEZERIT KUKA viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per VELLEZERIT KUKA viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per VELLEZERIT KUKA viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Formular i Njoftimit te Fituesit Paraprak
  Formular i Njoftimit te Fituesit Pas Afatit te Ankimimit

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data