Open Procurement Albania

Blerje Karburanti (Gazoil)

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Kamëz
Institucioni Prokurues Ujesjelles-Kanalizime Kamez Sh.a
Objekti i Tenderit Blerje Karburanti (Gazoil)
Nr. Reference REF-93016-01-11-2024
Vlera / Fondi Limit 7 397 840,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 12-01-2024
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 24-01-2024
Data e mbajtjes se tenderit 24-01-2024
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. EUROPETROL DURRES ALBANIA SH.A
2. O L S I shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • EUROPETROL DURRES ALBANIA
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 7 321 086,00
  Data e shpalljes se fituesit 06-02-2024
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 8785303
  Data e lidhjes se kontrates 19-02-2024
  Kohezgjatja e kontrates 12(dymbedhjete) muaj nga data e lidhjes se kontrates.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per EUROPETROL DURRES ALBANIA viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per EUROPETROL DURRES ALBANIA viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per EUROPETROL DURRES ALBANIA viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per EUROPETROL DURRES ALBANIA viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 11 datë 26 Shkurt 2024
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Formular i Njoftimit te Fituesit Paraprak

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data