Open Procurement Albania

Restaurimi i banesave të amortizuara për familjet në nevojë

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Himarë
Institucioni Prokurues Bashkia Himare
Objekti i Tenderit Restaurimi i banesave të amortizuara për familjet në nevojë
Nr. Reference REF-86262-11-03-2023
Vlera / Fondi Limit 3 998 175,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 18-01-2024
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 31-01-2024
Data e mbajtjes se tenderit 31-01-2024
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. “ASI INVEST ” SHPK
2. “MURATI BA ” SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ASI INVEST
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 3 788 208,00
  Data e shpalljes se fituesit 06-02-2024
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 1 (një) muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Preventiv 1
  Preventiv 2
  Preventiv 3
  Preventiv 4
  Formular i Njoftimit te Fituesit Paraprak
  Formular i Njoftimit te Fituesit Pas Afatit te Ankimimit

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data