Open Procurement Albania

Hartim plani mbarështimit dhe menaxhimi pyjor Bregu i Balibardhës” (1-pjesa ekonomike ngastrat 80a-113c Bregu i Balibardhës, 2 – Pjesa Ekonomike ngastrat 45a-49a Mali Kozares

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit
 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Kuçovë
Institucioni Prokurues Bashkia Kucove
Objekti i Tenderit Hartim plani mbarështimit dhe menaxhimi pyjor Bregu i Balibardhës” (1-pjesa ekonomike ngastrat 80a-113c Bregu i Balibardhës, 2 – Pjesa Ekonomike ngastrat 45a-49a Mali Kozares
Nr. Reference REF-93435-01-19-2024
Vlera / Fondi Limit 1 660 000,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Shërbim konsulence
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 22-01-2024
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 01-02-2024
Data e mbajtjes se tenderit 01-02-2024
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. “Deja” shpk
2. “Lurimi” shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • DEJA
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 399 764,00
  Data e shpalljes se fituesit 27-03-2024
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 6(gjashtë) muaj duke filluar nga data e lidhjes së kontratës.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per DEJA viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per DEJA viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per DEJA viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per DEJA viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Formular i Njoftimit te Fituesit Paraprak
  Formular i Njoftimit te Fituesit Pas Afatit te Ankimimit

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data