Open Procurement Albania

Blerje karburant gazoil deri ne 10 ppm (Nafte D1,Eurodiesel),Bashkia Puke

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Pukë
Institucioni Prokurues Bashkia Pukë
Objekti i Tenderit Blerje karburant gazoil deri ne 10 ppm (Nafte D1,Eurodiesel),Bashkia Puke
Nr. Reference REF-94576-02-06-2024
Vlera / Fondi Limit 4 833 333,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 07-02-2024
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 19-02-2024
Data e mbajtjes se tenderit 19-02-2024
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. “EUROPETROL DURRES ALBANIA” sh.p.k
2. “KASTRATI”sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • EUROPETROL DURRES ALBANIA
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 4 352 057,00
  Data e shpalljes se fituesit 28-02-2024
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates Nga lidhja e kontrates deri ne perfundim te sasise se polote afersisht 12 muaj.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per EUROPETROL DURRES ALBANIA viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per EUROPETROL DURRES ALBANIA viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per EUROPETROL DURRES ALBANIA viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per EUROPETROL DURRES ALBANIA viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Formular i Njoftimit te Fituesit Paraprak

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data