Open Procurement Albania

Blerje materiale elektrike per mirembajtjen e rrjetit ekzistues

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Sarandë
Institucioni Prokurues Ndermarrja e Sherbimeve Publike Sarande
Objekti i Tenderit Blerje materiale elektrike per mirembajtjen e rrjetit ekzistues
Nr. Reference REF-94687-02-07-2024
Vlera / Fondi Limit 6 583 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 08-02-2024
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 19-02-2024
Data e mbajtjes se tenderit 19-02-2024
Nr. i Operatoreve Konkurues 7
Operatore Konkurues 1. “NIKA”
2. “Adenis Kastrati ”
3. “ALBANIA MOTORS”
4. “AZ Trading
5. “ERVIN LUZI”
6. “GENTIAN HORIETI”
7. “INPLY”
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ERVIN LUZI
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 4 384 250,00
  Data e shpalljes se fituesit 28-02-2024
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates Deri 31.12.2024
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Eshte skualifikuar operatori ekonomik i meposhtem:
  1. ALBANIA MOTORS, per arsye:
  -Nuk ka paraqitur mostra diten e hapjes se ofertave
  -Nuk ka kontrata per pune te ngjashme.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ERVIN LUZI viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ERVIN LUZI viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ERVIN LUZI viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ERVIN LUZI viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Specifikim Teknik
  Preventiv
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Formular i Njoftimit te Fituesit Paraprak

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data