Open Procurement Albania

Blerje kimikat per impiantin per periudhen 2024-2026

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Pogradec
Institucioni Prokurues Shoqëria Rajonale Ujësjellës Kanalizime Pogradec Sh.A
Objekti i Tenderit Blerje kimikat per impiantin per periudhen 2024-2026
Nr. Reference REF-95751-02-19-2024
Vlera / Fondi Limit 9 450 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 20-02-2024
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 04-03-2024
Data e mbajtjes se tenderit 04-03-2024
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. “2 AT” shpk
2. Albania Distribution Chemicals
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ''2 AT''
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 8 025 127,00
  Data e shpalljes se fituesit 18-03-2024
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 9630152
  Data e lidhjes se kontrates 28-03-2024
  Kohezgjatja e kontrates 2024-2026, (furnizimi do te kryet sipas kerkesave te shoqerise)
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ''2 AT'' viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ''2 AT'' viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ''2 AT'' viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ''2 AT'' viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 18 datë 8 Prill 2024
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Formular i Njoftimit te Fituesit Paraprak
  Formular i Njoftimit te Fituesit Pas Afatit te Ankimimit

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data