Open Procurement Albania

PROJEKTIM DIGA BASHKIA RROGOZHINE

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit
 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Rrogozhinë
Institucioni Prokurues Bashkia Rrogozhine
Objekti i Tenderit PROJEKTIM DIGA BASHKIA RROGOZHINE
Nr. Reference REF-96100-02-22-2024
Vlera / Fondi Limit 8 000 000,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 26-02-2024
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 08-03-2024
Data e mbajtjes se tenderit 08-03-2024
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues 1. INFRATECH”
2. Studio Rebus
3. HYDROWATER-ALBANIA
Operator Ekonomik Kontraktues
 • HYDROWATER-ALBANIA
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 7 318 765,00
  Data e shpalljes se fituesit 27-03-2024
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 8782518
  Data e lidhjes se kontrates 09-04-2024
  Kohezgjatja e kontrates Brenda 1 Muaji nga lidhja e kontrates.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.

  Jane skualifikuar operatoret ekonomike e meposhtem:
  1. "INFRATECH”, per arsye:
  -Nuk ka paraqitur sigurimi ofertes
  -Ka paraqitur oferten nen vleren minimale se fondit limit

  2. Studio Rebus, per arsye:
  -Ka paraqitur oferten nen vleren minimale se fondit limit
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 19 datë 15 Prill 2024
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Formular i Njoftimit te Fituesit Paraprak

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data