Open Procurement Albania

Blerje ndriçues rruge + krahë

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Maliq
Institucioni Prokurues Bashkia Maliq
Objekti i Tenderit Blerje ndriçues rruge + krahë
Nr. Reference REF-99340-03-26-2024
Vlera / Fondi Limit 3 330 600,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Rishpallur Prokurimi
Data e Njoftimit te Tenderit 27-03-2024
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 09-04-2024
Data e mbajtjes se tenderit 09-04-2024
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 30 ditë nga lidhja e kontratës
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"

  Blerje ndriçues rruge + krahë

  Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Maliq
  Institucioni Prokurues Bashkia Maliq
  Objekti i Tenderit Blerje ndriçues rruge + krahë
  Nr. Reference REF-96213-02-23-2024
  Vlera / Fondi Limit 3 330 600,00
  Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
  Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit te Tenderit 26-02-2024
  Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 08-03-2024
  Data e mbajtjes se tenderit 08-03-2024
  Nr. i Operatoreve Konkurues
  Operatore Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 30 ditë nga lidhja e kontratës
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Asnje operator ekonomik konkurues, nuk eshte ne perputhje me dokumentat standarte te tenderit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Anulimi i Tenderit Buletini Nr. 16 datë 25 Mars 2024
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data