Open Procurement Albania

Materiale Pastrimi

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Pogradec
Institucioni Prokurues Ndermarrja e Mirembajtjes se Infrastrukturave dhe Puneve Publike Pogradec
Objekti i Tenderit Materiale Pastrimi
Nr. Reference REF-96792-02-28-2024
Vlera / Fondi Limit 1 498 183,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 04-03-2024
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 15-03-2024
Data e mbajtjes se tenderit 15-03-2024
Nr. i Operatoreve Konkurues 10
Operatore Konkurues 1. “Anbim" shpk
2. "Malvina Visoka"
3. "Murati D"
4. “Atlantik 3” shpk
5. "Euro Mega 2010"
6. “Bregu Company” shpk
7. “Arjana Gora” PF
8. “I&V Company” shpk
9. “Biotek” shpk
10. “Besim Kamberi” PF
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ANBIM
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 024 650,00
  Data e shpalljes se fituesit 27-03-2024
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 1229580
  Data e lidhjes se kontrates 08-04-2024
  Kohezgjatja e kontrates 30 dite nga data e nenshkrimit te kontrates.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.

  Eshte skualifikuar operatori ekonomik i meposhtem:
  1. “Bregu Company” shpk, per arsye:
  -Ka paraqitur te fotokopjuar bilancin e Vitit 2022
  -Nuk ploteson piken 2.3.1 per sherbimet e ngjashme
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 19 datë 15 Prill 2024
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Formular i Njoftimit te Fituesit Paraprak
  Formular i Njoftimit te Fituesit Pas Afatit te Ankimimit

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data