Open Procurement Albania

Blerje pjese kembimi, viti 2024

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit
 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Durrës
Institucioni Prokurues Nderrmarrja Rruga Durres
Objekti i Tenderit Blerje pjese kembimi, viti 2024
Nr. Reference REF-97107-03-04-2024
Vlera / Fondi Limit 4 140 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 05-03-2024
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 18-03-2024
Data e mbajtjes se tenderit 18-03-2024
Nr. i Operatoreve Konkurues 4
Operatore Konkurues 1. Alb-Korrekt
2. Anadea
3. Adenis Kastrati
4. HB-GROUPCONSTRUCTION SH.P.K
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Galanti Albania
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 3 384 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 27-03-2024
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 4060800
  Data e lidhjes se kontrates 05-04-2024
  Kohezgjatja e kontrates 50 dite
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.

  Eshte skualifikuar operatori ekonomik i meposhtem:
  1. Anadea, per arsye:
  -Nuk ka përmbushur kriteret për kualifikim të përcaktuara në dokumentet e tenderit
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Galanti Albania viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Galanti Albania viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Galanti Albania viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Galanti Albania viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit Buletini Nr. 18 datë 8 Prill 2024
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 19 datë 15 Prill 2024
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Formular i Njoftimit te Fituesit Paraprak

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data