Open Procurement Albania

Minikontrata 1-Shërbime tek të tretët, për automjete dhe mjetet e tonazhit të rëndë (eskavator, furgona, pick up,autovetura)

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranë
Institucioni Prokurues SH.A Ujesjelles Kanalizime Tirane
Objekti i Tenderit Minikontrata 1-Shërbime tek të tretët, për automjete dhe mjetet e tonazhit të rëndë (eskavator, furgona, pick up,autovetura)
Nr. Reference REF-86254-11-03-2023 (Minikontrata 1)
Vlera / Fondi Limit
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 06-11-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 22-11-2023
Data e mbajtjes se tenderit 22-11-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues 1. Besnik Meçi pf
2. Olsi Motors Motors sh.p.k
2. VILNIK MOTRORS sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Besnik Meçi
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit 19-12-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 10880760
  Data e lidhjes se kontrates 21-02-2024
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj nga data e nënshkrimit te marreveshjes kuader.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.

  Eshte skualifikuar operatori ekonomik i meposhtem:
  1. Olsi Motors,Motors sh.p.k, per arsye:
  -Nuk ploteson piken 8 dhe 9 te kritereve te vecanta te kualifikimit.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Besnik Meçi viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Besnik Meçi viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Besnik Meçi viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Besnik Meçi viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Qeverisja Vendore Tiranë REF-86254-11-03-2023 (Minikontrata 1)
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 13 datë 4 Mars 2024

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data