Open Procurement Albania

Blerje kancelari dhe letër

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Fier
Institucioni Prokurues Bashkia Fier
Objekti i Tenderit Blerje kancelari dhe letër
Nr. Reference REF-99380-03-26-2024
Vlera / Fondi Limit 6 663 956,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 27-03-2024
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 08-04-2024
Data e mbajtjes se tenderit 08-04-2024
Nr. i Operatoreve Konkurues 4
Operatore Konkurues 1. InfoSoft Office SHPK
2. MARKETING & DISTRIBUTION
3. IT Gjergji Kompjuter SHPK
4. LIBRARI DYRRAHU SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • InfoSoft Office
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 5 517 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 11-06-2024
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates Jo më vonë se 20 (njëzetë) ditë nga nënshkrimi i kontratës.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Eshte skualifikuar operatori ekonomik i meposhtem:
  1. LIBRARI DYRRAHU SHPK, per arsye:
  -Ka ngarkuar në sistem dokumentin me emertimin “Skede_Teknike”, por evidentohen mospërputhje
  -Nuk ka plotesuar pikën 2.3.5
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per InfoSoft Office viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per InfoSoft Office viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per InfoSoft Office viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per InfoSoft Office viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Formular i Njoftimit te Fituesit Paraprak

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data