Open Procurement Albania

Sipërfaqja prej 11800 m2 e pasurisë nr. 74, lloji pasurisë “pa frut” pasuri e cila është në administrim të Bashkisë Kavajë, regjistruar në ASHK-në Kavajë me indeks harte kadastrale K-34-100-(99-B) ndodhur në Z.K. 1397 Çetë Njësia Administrative Helmës.
Pasuria objekt i dhënies me qira do të jepet me qëllim zhvillimin e veprimtarisë bujqësore dhe/ose përdorim blegtoral, sipas objektit të veprimtarisë së subjektit qiramarrës, veprimtari e cila do të gjenerojë të ardhura dhe nxisë punësimin.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Kavajë
Institucioni Prokurues Bashkia Kavaje
Objekti i Tenderit Sipërfaqja prej 11800 m2 e pasurisë nr. 74, lloji pasurisë “pa frut” pasuri e cila është në administrim të Bashkisë Kavajë, regjistruar në ASHK-në Kavajë me indeks harte kadastrale K-34-100-(99-B) ndodhur në Z.K. 1397 Çetë Njësia Administrative Helmës.
Pasuria objekt i dhënies me qira do të jepet me qëllim zhvillimin e veprimtarisë bujqësore dhe/ose përdorim blegtoral, sipas objektit të veprimtarisë së subjektit qiramarrës, veprimtari e cila do të gjenerojë të ardhura dhe nxisë punësimin.
Nr. Reference 1
cmimi Dysheme Leke 6 000,00
Lloji i Kontrates Publike Dhënie me Qera
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 02-04-2024
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 12-04-2024
Data e mbajtjes se tenderit 12-04-2024
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates Afati për dhënien me qira të pasurisë nr. 74, lloji pasurisë “pa frut” në ZK 1397 Çetë, Njësia Administrative Helmas, do të jetë 10 (dhjetë) vjet, nga data e nënshkrimit të kontratës.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data