Open Procurement Albania

Loti nr.7 Dhënie me qira të fondit pyjor dhe kullosor në përdorim, me konkurim publik në pronësi të Bashkisë Kolonjë,Njësia Administrative Qëndër Ersekë,Pranë fshatit Psar,Ekonomia Pyjore Qëndër Gramoz.Zona kadastrale 3066, Nr. Pasurisë 365, Nr. Parcelës Pyjore 25/a, 0.2 ha.
Për qëllime pushimi, argëtimi, për veprimtari turistike kampingje (kënde lodrash, shëndetësore, shoqërore dhe mjedise sportive, shplodhëse,kulturore etj

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Kolonjë
Institucioni Prokurues Bashkia Kolonje
Objekti i Tenderit Loti nr.7 Dhënie me qira të fondit pyjor dhe kullosor në përdorim, me konkurim publik në pronësi të Bashkisë Kolonjë,Njësia Administrative Qëndër Ersekë,Pranë fshatit Psar,Ekonomia Pyjore Qëndër Gramoz.Zona kadastrale 3066, Nr. Pasurisë 365, Nr. Parcelës Pyjore 25/a, 0.2 ha.
Për qëllime pushimi, argëtimi, për veprimtari turistike kampingje (kënde lodrash, shëndetësore, shoqërore dhe mjedise sportive, shplodhëse,kulturore etj
Nr. Reference 1
cmimi Dysheme Leke 110 000,00
Lloji i Kontrates Publike Dhënie me Qera
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 02-04-2024
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 04-04-2024
Data e mbajtjes se tenderit 04-04-2024
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates Afati i dhënies me qira të kësaj pasurie do të jetë tej afatit 10 (dhjetë) vjet
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data