Open Procurement Albania

Loti nr. 8 Dhënie me qira të fondit pyjor dhe kullosor në përdorim, me konkurim publik në pronësi të Bashkisë Kolonjë,Qëndër Ersekë,Pranë fshatit Borovë e Kagjinas,Ekonomia Qëndër.Zona kadastrale 1251 dhe 2025, Nr. Pasurisë 731 dhe 553, Nr. Parcelës Pyjore 28 dhe 34/c, 37 ha.
Për zhvillim ekonomik, në fushën e energjive të rinovueshme

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Kolonjë
Institucioni Prokurues Bashkia Kolonje
Objekti i Tenderit Loti nr. 8 Dhënie me qira të fondit pyjor dhe kullosor në përdorim, me konkurim publik në pronësi të Bashkisë Kolonjë,Qëndër Ersekë,Pranë fshatit Borovë e Kagjinas,Ekonomia Qëndër.Zona kadastrale 1251 dhe 2025, Nr. Pasurisë 731 dhe 553, Nr. Parcelës Pyjore 28 dhe 34/c, 37 ha.
Për zhvillim ekonomik, në fushën e energjive të rinovueshme
Nr. Reference 1
cmimi Dysheme Leke 176 000,00
Lloji i Kontrates Publike Dhënie me Qera
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 02-04-2024
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 04-04-2024
Data e mbajtjes se tenderit 04-04-2024
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
  • Oferta fituese Leke pa TVSH
    Data e shpalljes se fituesit
    Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
    Data e lidhjes se kontrates
    Kohezgjatja e kontrates Afati i dhënies me qira të kësaj pasurie do të jetë tej afatit 10 (dhjetë) vjet
    Shtese kontrate (Leke me TVSH
    Ankesa
    Arsyeja e Anulimit
    Shenime
    Transaksione Thesari
  • Buletini i Prokurimeve Publike
    Njoftimi i Tenderit
    Shpallja e Fituesit
    Lidhja e Kontrates

    Te drejtat e Perdorimit

    Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data