Open Procurement Albania

Blerje materiale ndërtimi, elektrike dhe hidraulike

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Gramsh
Institucioni Prokurues Bashkia Gramsh
Objekti i Tenderit Blerje materiale ndërtimi, elektrike dhe hidraulike
Nr. Reference REF-99711-03-29-2024
Vlera / Fondi Limit 22 165 814,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 02-04-2024
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 17-04-2024
Data e mbajtjes se tenderit 17-04-2024
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Preventiv
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Mostrat e Materialeve te Ndertimit

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data