Open Procurement Albania

Blerje materiale hidrulike,tubo, pvc,pe,Corrogete

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Pogradec
Institucioni Prokurues Shoqëria Rajonale Ujësjellës Kanalizime Pogradec Sh.A
Objekti i Tenderit Blerje materiale hidrulike,tubo, pvc,pe,Corrogete
Nr. Reference REF-99432-03-27-2024
Vlera / Fondi Limit 10 999 992,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 28-03-2024
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 15-04-2024
Data e mbajtjes se tenderit 15-04-2024
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 10 dite nga lidhja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data