Open Procurement Albania

Minikontrata 1-Shërbim për riparimin dhe mirëmbajtjen e automjeteve

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranë
Institucioni Prokurues Drejtoria e Pergjithshme e Objekteve Publike Tirane
Objekti i Tenderit Minikontrata 1-Shërbim për riparimin dhe mirëmbajtjen e automjeteve
Nr. Reference REF-93140-01-15-2024 (Minikontrata 1)
Vlera / Fondi Limit
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 16-01-2024
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 26-01-2024
Data e mbajtjes se tenderit 26-01-2024
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. Besnik Meçi p.f
2. Auto Manoku Servis sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Besnik Meçi
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit 22-02-2024
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 800 760
  Data e lidhjes se kontrates 21-03-2024
  Kohezgjatja e kontrates Duke filluar nga data e lidhjes së kontratës me përfundim deri në 12 (dymbëdhjetë) muaj pas nënshkrimit.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.

  Eshte skualifikuar operatori ekonomik i meposhtem:
  1. Auto Manoku Servis sh.p.k, per arsye:
  -Nuk ka paraqitur asnje dokumentacion per te provuar kerkesen sipas DST.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Besnik Meçi viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Besnik Meçi viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Besnik Meçi viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Besnik Meçi viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Qeverisja Vendore Tiranë REF-93140-01-15-2024 (Minikontrata 1)
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 17 datë 2 Prill 2024

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data