Open Procurement Albania

Blerje Autoshkalle per MZSH

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Kamëz
Institucioni Prokurues Bashkia Kamez
Objekti i Tenderit Blerje Autoshkalle per MZSH
Nr. Reference REF-00320-04-05-2024
Vlera / Fondi Limit 7 570 066,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 08-04-2024
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 18-04-2024
Data e mbajtjes se tenderit 18-04-2024
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. ALMETA GMBH
2. SI & CO COMPANY
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ALMETA GMBH SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 7 400 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 14-05-2024
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 30 (tridhjete)dite pune
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.

  Eshte skualifikuar operatori ekonomik i meposhtem:
  -SI & CO COMPANY, per arsye:
  • Mungon Sigurimi i Ofertës,
  • Mungon Bilanci vjetor 2023;
  • Mungojnë dokumentacionet që vërtetojnë pronësinë e mjetit,
  • Mungon Licensa e kategorisë VII.3.B me nënkategoritë e saj
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ALMETA GMBH SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ALMETA GMBH SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ALMETA GMBH SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ALMETA GMBH SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Formulari i Njoftimit te Fituesit (Paraprak)
  Formular i Njoftimit te Fituesit Pas afatit te Ankimimit

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data