Open Procurement Albania

Rikonstruksion i rrugeve te njesive administrative

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Memaliaj
Institucioni Prokurues Bashkia Memaliaj
Objekti i Tenderit Rikonstruksion i rrugeve te njesive administrative
Nr. Reference REF-00307-04-05-2024
Vlera / Fondi Limit 27 500 000,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 17-04-2024
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 23-05-2024
Data e mbajtjes se tenderit 23-05-2024
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues 1. “Company Riviera 2008” shpk
2. “Shkëlqimi 07” shpk
3. “Eral Contstruction Company” shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • COMPANY RIVIERA 2008 SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 18 874 467,00
  Data e shpalljes se fituesit 10-06-2024
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 60 dite
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per COMPANY RIVIERA 2008 SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per COMPANY RIVIERA 2008 SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per COMPANY RIVIERA 2008 SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per COMPANY RIVIERA 2008 SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Relacion Konstruktiv
  Preventiv
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Grafiku i Punimeve
  Formular i Njoftimit te Fituesit Paraprak

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data