Open Procurement Albania

“Blerje karburanti për nevoja të Shoqërisë Rajonale UK Sarandë”

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Sarandë
Institucioni Prokurues Shoqëria Rajonale Ujësjellës Kanalizime Sarandë SH.A
Objekti i Tenderit “Blerje karburanti për nevoja të Shoqërisë Rajonale UK Sarandë”
Nr. Reference REF-04504-05-13-2024
Vlera / Fondi Limit 7 759 752,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Rishpallur Prokurimi
Data e Njoftimit te Tenderit 14-05-2024
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 24-05-2024
Data e mbajtjes se tenderit 24-05-2024
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 1 vit nga data e lidhjes se kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"

  Blerje karburanti për nevoja të Shoqërisë Rajonale UK Sarandë

  Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Sarandë
  Institucioni Prokurues Shoqëria Rajonale Ujësjellës Kanalizime Sarandë SH.A
  Objekti i Tenderit Blerje karburanti për nevoja të Shoqërisë Rajonale UK Sarandë
  Nr. Reference REF-01645-04-17-2024
  Vlera / Fondi Limit 7 759 752,00
  Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
  Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit te Tenderit 18-04-2024
  Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 29-04-2024
  Data e mbajtjes se tenderit 29-04-2024
  Nr. i Operatoreve Konkurues
  Operatore Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 1 vit nga data e lidhjes se kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Per mos plotesim kriteresh kualifikimi te asnje operatori ekonomik
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Anulimi i Tenderit Buletini Nr. 26 datë 20 Maj 2024
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data