Open Procurement Albania

Blerje konteniere metalike 1100 litra për Bashkinë Krujë

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Krujë
Institucioni Prokurues Bashkia Kruje
Objekti i Tenderit Blerje konteniere metalike 1100 litra për Bashkinë Krujë
Nr. Reference REF-02721-04-26-2024
Vlera / Fondi Limit 4 412 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 29-04-2024
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 10-05-2024
Data e mbajtjes se tenderit 10-05-2024
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues 1. ‘’ARTEO 2018’’ sh.p.k
2. “TIMAC” sh.p.k
3. “ZEQIRI’’ sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ZEQIRI SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 4 110 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 15-05-2024
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 20 (njezet ) dite , duke nisur nga data e lidhjes se kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ZEQIRI SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ZEQIRI SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ZEQIRI SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ZEQIRI SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Formular i Njoftimit te Fituesit Paraprak

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data