Open Procurement Albania

“Rikonstruksion i Gjimnazit "Skenderbeu", Has”.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Has
Institucioni Prokurues Bashkia Has
Objekti i Tenderit “Rikonstruksion i Gjimnazit "Skenderbeu", Has”.
Nr. Reference REF-04512-05-13-2024
Vlera / Fondi Limit 97 431 542,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 14-05-2024
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 30-05-2024
Data e mbajtjes se tenderit 30-05-2024
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 12 Muaj nga momenti i nenshkrimit të kontratës
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Preventiv
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Grafiku i Punimeve
  Relacion Arkitektonik
  Projekt Zbatimi 1
  Projekt Zbatimi 2
  Specifikime Teknike 1
  Specifikime Teknike 2

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data