Open Procurement Albania

Shpenzime për lubrifikante dhe mirëmbajtje mjeti

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit
 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Shkodër
Institucioni Prokurues Bashkia Shkoder
Objekti i Tenderit Shpenzime për lubrifikante dhe mirëmbajtje mjeti
Nr. Reference REF-05117-05-16-2024
Vlera / Fondi Limit 1 237 226,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 17-04-2024
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 27-05-2024
Data e mbajtjes se tenderit 27-05-2024
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues 1. “ALB-KORREKT” sh.p.k
2. “ELBA-OIL 2015” sh.a
3. “T & C” sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ELBA-OIL 2015 SHA
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 209 600,00
  Data e shpalljes se fituesit 10-06-2024
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates Deri me 31.12.2024.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Eshte skualifikuar operatori ekonomik i meposhtem:
  1. “T & C” sh.p.k, per arsye:
  -Nuk ka paraqitur listën e çmimeve sipas shtojcës nr.2 te DST
  - Nuk ka paraqitur sigurimin e ofertës
  - Nuk ka paraqitur vërtetim për realizimin e kontratës
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Formular i Njoftimit te Fituesit Paraprak

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data