Open Procurement Albania

Blerje Bateri per Automjete

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Durrës
Institucioni Prokurues Ndermarrja Sherbimeve Komunale Durres
Objekti i Tenderit Blerje Bateri per Automjete
Nr. Reference REF-06034-05-22-2024
Vlera / Fondi Limit 1 339 200,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 23-05-2024
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 03-06-2024
Data e mbajtjes se tenderit 03-06-2024
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues 1. Alked Kopaci
2. CompiTel
3. CRF
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Alked Kopaçi
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 042 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 11-06-2024
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates Nga nënshkrimi i kontratës deri ne 10 dite.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Alked Kopaçi viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Alked Kopaçi viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Alked Kopaçi viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Alked Kopaçi viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Formular i Njoftimit te Fituesit Paraprak

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data