Open Procurement Albania

Sherbimi i mirembajtjes te sipërfaqeve të gjebërta dhe varrezave ne qytetin e Lezhes

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Lezhë
Institucioni Prokurues Bashkia Lezhe
Objekti i Tenderit Sherbimi i mirembajtjes te sipërfaqeve të gjebërta dhe varrezave ne qytetin e Lezhes
Nr. Reference REF-06688-05-27-2024
Vlera / Fondi Limit 20 405 769,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 28-05-2024
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 12-06-2024
Data e mbajtjes se tenderit 12-06-2024
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. BOE “FLORAL” Shpk & “MALVIN” Shpk, m 2. “ARJAN – A” Shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • “FLORAL” Shpk - “MALVIN” Shpk
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 19 712 976,00
  Data e shpalljes se fituesit 27-06-2024
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj nga data e nenshkrimit te kontrates.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.

  Eshte skualifikuar operatori ekonomik i meposhtem:
  1. “ARJAN – A” Shpk, per arsye:
  -Nuk ka permbushur kriteret e kerkuara ne piken 1/b, pasi nuk ka paraqitur dokumentacion ne permbushje te ketyre kritereve
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “FLORAL” Shpk viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “FLORAL” Shpk viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “FLORAL” Shpk viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “FLORAL” Shpk viti 2019-2020

  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “MALVIN” Shpk viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “MALVIN” Shpk viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “MALVIN” Shpk viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “MALVIN” Shpk viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Formular i Njoftimit te Fituesit Paraprak
  Formular i Njoftimit te Fituesit Pas afatit te Ankimimit

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data