Open Procurement Albania

Blerje uniforma dhe veshje për punonjësit e MZSH

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Durrës
Institucioni Prokurues Bashkia Durres
Objekti i Tenderit Blerje uniforma dhe veshje për punonjësit e MZSH
Nr. Reference REF-06987-05-28-2024
Vlera / Fondi Limit 3 600 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 29-05-2024
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 10-06-2024
Data e mbajtjes se tenderit 10-06-2024
Nr. i Operatoreve Konkurues 4
Operatore Konkurues 1. “Blerina Sadiku” P.F
2. UNIVERS PROMOTION shpk
3. ARISA – KONFEKSION shpk
4. MALBERTEX shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • BLERINA SADIKU 
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 2 700 005,00
  Data e shpalljes se fituesit 21-06-2024
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 30 (tridhjetë) ditë
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per BLERINA SADIKU  viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per BLERINA SADIKU  viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per BLERINA SADIKU  viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per BLERINA SADIKU  viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Formular i Njoftimit te Fituesit Paraprak

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data