Open Procurement Albania

Mirembajtja e programit te menaxhimit te taksave

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Mungese konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me nje konkurrent te vetem. Ligji shqiptar i lejon keto lloj procedurash. Shpesh keto procedura me shume se mungese konkurrence ne treg shfaqin opsione te formulimit te kritereve dhe afateve per dorezim dokument ne favor te nje kompanie te paramenduar klienteliste. Keto tendera meritojne te konsiderohen te ekspozuara dhe me risk

 • Procedure me negocim
 • Procedure me negocim

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Korçë
Institucioni Prokurues Bashkia Korçe
Objekti i Tenderit Mirembajtja e programit te menaxhimit te taksave
Nr. Reference REF-06452-05-24-2024
Vlera / Fondi Limit 1 666 666,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Me negocim, pa njoftim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 24-05-2024
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 31-05-2024
Data e mbajtjes se tenderit 31-05-2024
Nr. i Operatoreve Konkurues 1
Operatore Konkurues 1. “Datech” sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • DATECH
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 666 666,00
  Data e shpalljes se fituesit 11-06-2024
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per DATECH viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per DATECH viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per DATECH viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per DATECH viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Formular i Njoftimit te Fituesit Paraprak

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data