Open Procurement Albania

Ndërtimi dhe rikonstruksioni i rrugës “Selaudin Bekteshi”.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranë
Institucioni Prokurues Bashkia Tiranë
Objekti i Tenderit Ndërtimi dhe rikonstruksioni i rrugës “Selaudin Bekteshi”. 5. Burimi i financimit: vënë në dispozicion nga buxheti i Bashkisë së Tiranës për vitin 2016, miratuar me VKB Nr. 26, datë 23.05.2016 “Për një shtesë dhe disa ndryshime në Vendimin e Këshillit Bashkiak të Tiranës Nr. 58, datë 30.12.2015, “Për miratimin e programit buxhetor afatmesëm 2016 – 2018 dhe detajimin e buxhetit të Bashkisë së Tiranës për vitin 2016”.
Nr. Reference REF-58146-11-14-2016
Vlera / Fondi Limit 55 032 927,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 15-11-2016
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 09-12-2016
Data e mbajtjes se tenderit 09-12-2016
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues ARIFAJ SHPK - N.T.P. EUROKOS - SIRETA 2F & AVDULI SHPKL
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Arifaj SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 54 600 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 15-12-2016
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 65045860
  Data e lidhjes se kontrates 29-12-2016
  Kohezgjatja e kontrates 6 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Arifaj SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Arifaj SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Arifaj SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Arifaj SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit NR.52 - DT.30-12-2016
  Lidhja e Kontrates NR.52 - DT.30-12-2016

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data