Open Procurement Albania

Ndërtim i rrugës para valltarëve gjer në det

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Mungese konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me nje konkurrent te vetem. Ligji shqiptar i lejon keto lloj procedurash. Shpesh keto procedura me shume se mungese konkurrence ne treg shfaqin opsione te formulimit te kritereve dhe afateve per dorezim dokument ne favor te nje kompanie te paramenduar klienteliste. Keto tendera meritojne te konsiderohen te ekspozuara dhe me risk

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Sarandë
Institucioni Prokurues Bashkia Sarandë
Objekti i Tenderit Ndërtim i rrugës para valltarëve gjer në det
Nr. Reference REF-58540-11-16-2016
Vlera / Fondi Limit 3 154 167,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 16-11-2016
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 28-11-2016
Data e mbajtjes se tenderit 28-11-2016
Nr. i Operatoreve Konkurues 1
Operatore Konkurues SINANI&LICI SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • SINANI&LICI
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 3 089 300,00
  Data e shpalljes se fituesit 01-12-2016
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 3707160
  Data e lidhjes se kontrates 21-12-2016
  Kohezgjatja e kontrates 20 ditë
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SINANI&LICI viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SINANI&LICI viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SINANI&LICI viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SINANI&LICI viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit NR.50 - DT.19-12-2016
  Lidhja e Kontrates NR.8 - DT.27-02-2017

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data