Open Procurement Albania

Sherbime dhe blerje Pjese Kembimi per Automjetet.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Has
Institucioni Prokurues Bashkia Has
Objekti i Tenderit Sherbime dhe blerje Pjese Kembimi per Automjetet.
Nr. Reference REF-60553-12-01-2016
Vlera / Fondi Limit 332 700,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Blerje me Vlerë të Vogël
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 01-12-2016
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 02-12-2016
Data e mbajtjes se tenderit
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues KRESHNIK BARDHOSHI
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Hekuran Veliaj
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 320 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 16-12-2016
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Hekuran Veliaj viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Hekuran Veliaj viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Hekuran Veliaj viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Hekuran Veliaj viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data