Open Procurement Albania

Rikonstruksion i magjistralit kryesor dhe rrjetit të brendshëm të Ujësjellësit, në Bashkinë Rrogozhinë, Loti I

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Procedure me negocim
 • Procedure me negocim

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Rrogozhinë
Institucioni Prokurues Bashkia Rrogozhinë
Objekti i Tenderit Rikonstruksion i magjistralit kryesor dhe rrjetit të brendshëm të Ujësjellësit, në Bashkinë Rrogozhinë, Loti I
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 27 462 059,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë me Negocim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes se tenderit
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues Integrated Technology Services Shpk.
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Integrated Technology Services
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 27408462.5
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 32890155
  Data e lidhjes se kontrates 06-12-2016
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates NR.50 - DT.19-12-2016

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data