Open Procurement Albania

Akomodim hoteli dhe mengjesi , Vaktet darke dhe dreke,” per ekipin “F.K.Tomori 1923 ne Elbasan” per ndeshjen Turbina- Tomori

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Berat
Institucioni Prokurues FK Tomori 1923
Objekti i Tenderit Akomodim hoteli dhe mengjesi , Vaktet darke dhe dreke,” per ekipin “F.K.Tomori 1923 ne Elbasan” per ndeshjen Turbina- Tomori
Nr. Reference REF-67662-02-14-2017
Vlera / Fondi Limit 60 000,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Blerje me Vlerë të Vogël
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 14-02-2017
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 15-02-2017
Data e mbajtjes se tenderit 15-02-2017
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues ILIR HOXHA
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ILIR HOXHA
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 59 900,00
  Data e shpalljes se fituesit 15-02-2017
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data